Ανακοινώσεις

Το 2ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Ιωαννίνων διοργανώνει τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή (2 διανυκτερεύσεις) στη Βουλή των Ελλήνων (Αθήνα) από 23/02/2024 έως 25/02/2024.

ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ

Τουριστικά - Ταξιδιωτικά Γραφεία με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ να καταθέσουν προσφορά. Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν στην Διευθύντρια του 2ου Πειραματικού Δημοτικού Σχολείου από 18/12/2023 ως 21/12/2023 και ώρα 10:00΄ σε σφραγισμένο φάκελο με ένδειξη: «Προσφορά για μετακίνηση - διανυκτέρευση εκπαιδευτικής εκδρομής 2ου Πειραματικού Δημοτικού Σχολείου Ιωαννίνων στη Βουλή των Ελλήνων (κλειστή προσφορά)». Μετά την παρέλευση της ημερομηνίας καμία προσφορά και για κανένα λόγο δεν θα γίνεται αποδεκτή. Η αποσφράγιση των προσφορών θα γίνει την την Παρασκευή 22/12/2023 στις 13:15.

Αναλυτικά η Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος εδώ.